Kate Moss dla Topshop wiosna 2014

dodano: 30 styczeń, 2014

 

 

Pierwszą, limitowaną kolekcję dla tej najbardziej znanej brytyjskiej sieciówki, Kate Moss stworzyła w 2007 roku. Od tamtej pory powstało ich aż 14! Wszystkie inspirowane były prywatną garderobą modelki i jej ulubionymi trendami. Od ostatniej minęło już 3 i pół roku. Mówiono wtedy, że Kate Moss na dobre kończy współpracę z marką Topshop. Na szczęście ta informacja okazała się tylko plotką. W kwietniu 2014 roku światło dzienne ujrzy kolejna linia o nazwie "Being Kate". To dobra wiadomość, naszym zdaniem Topshop i Kate Moss to idealne połączenie, bo czy są kolekcje, które lepiej odzwierciedlają styl londyńskich ulic? W pracach nad kolekcją pomagają jej stylistka Katy England i dyrektor kreatywna Topshop, Kate Phelan

Kolekcja Kate Moss będzie dostępna we wszystkich sklepach Topshop w 40 krajach na świecie (również w sklepie w Złotych Tarasach w Warszawie) oraz w sklepie internetowym.

'Bardzo tęskniłam za zaangażowaniem w proces tworzenia kolekcji oraz za pracą z projektantami Topshop. Jestem niesamowicie podekscytowana nową kolekcją, która będzie sygnowana moim imieniem i nazwiskiem. Teraz, kiedy pozycja Londynu w świecie mody jest tak silna, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, czuję się na właściwym miejscu współpracując z Topshop' - przyznaje modelka.