Simple kolekcja wiosna-lato 2014

dodano: 04 luty, 2014

W wiosenno-letniej kolekcji marki Simple CP znajdziemy trzy różne linie: miejską Ready-to-wear, idealną do pracy Office i elegancką Dress Party. Fasony są minimalistyczne, doskonale skonstruowane i skrojone. Kolorystyka opiera się na duecie bieli i czerni oraz kilku odcieniach różu. Kroje zestawiane są ze sobą na zasadzie kontrastu - dopasowana góra łączona jest z obszernym dołem i odwrotnie. Podoba nam się ten ukłon w stronę bardziej casualowej mody!

Sesja najnowszej kolekcji Simple CP odbyła się w Santa Cruz, na Wyspach Kanaryjskich. "Zależało nam na słonecznej, pozytywnej i letniej energii w tle, a jednocześnie chcieliśmy pokreślić miejski charakter kolekcji. Simple to nie tylko piękne sukienki, z których słynie marka. To także idealnie skrojone ubrania na co dzień i do pracy" tłumaczy Weronika Pietras, główny projektant marki.

Autorką zdjęć do kampanii jest Agata Pospieszyńska, znana fotografka młodego pokolenia. Agata niedawno zaprezentowała wystawę swoich zdjęć w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. W kampanii po raz drugi wystąpiła polska topmodelka Zuzanna Bijoch. "Z ekipą pracowało mi się wspaniale. Mimo że musieliśmy sfotografować wiele stylizacji atmosfera była świetna. Czułam się jak w gronie przyjaciół" powiedziała Zuzanna.

Za stylizacje odpowiada Ina Lekiewicz, szefowa działu mody magazynu ELLE. Makijażem zajęła się Marianna Yurkiewicz – makijażystka, która pracuje w teamie słynnej Pat McGrath przy pokazach pret-a-porter i haute couture. Fryzury to dzieło Kacpra Rączkowkiego, stylisty fryzur, który pracuje przy sesjach do najlepszych magazynów.