Olka Osadzińska dla Reebok!

dodano: 07 marzec, 2014

8 marca odbędzie się premiera kolekcji butów dla marki Reebok Classic zaprojektowanych przez Olkę Osadzińską. Ilustratorka współpracowała już z takimi markami jak Max Factor, Nike czy Hugo Boss. Tym razem stworzyła ilustracje dla kultowego w latach 80. modelu Reebok Workout Mid. Do tej pory dostępny był wyłącznie w wersji męskiej, wersję damską świat zobaczy właśnie jutro!

„Chciałam stworzyć projekt nawiązujący do amerykańskiej kultury ulicznej, do hip-hopu, street artu, nowojorskiego graffiti i ulicznego tańca. Projekt, który byłby dziewczyńską odpowiedzią na klasyczne buty Reeboka prezentujące prace Harringa i Basquiata. Wszyscy pamiętamy kolorowo ubranych chłopaków tańczących do muzyki z boom boxów w teledyskach z lat ‘80 i ‘90, chciałam stworzyć buty, w których taki taneczny konkurs mogłyby odtańczyć dziewczyny. Żując różową gumę balonową”  powiedziałą artystka.

Buty Reebok Workout Mid zaprojektowane przez Olkę Osadzińską dostępne będą w salonach sieci Sizeer oraz Worldbox w całej Polsce już od kwietnia!