Polski Design - Natural Born Design

dodano: 17 lipiec, 2013

 

Lampa BETONÓWA

 

Minimalistyczny wzór, który idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Prosta forma i surowa faktura nadaje mocny, przykuwający uwagę charakter.

 

Projekt Anna Szuflicka

Zdjęcia Andrzej Juraszczyk 

Lampy ICEBERG - Big Mama i Long Daddy

 

Efektowna lampa wykonana z wytrzymałego Tyveku, który wygląda jak papier, ale jest odporny na wodę, zabrudzenie i rozdarcie. Lekka konstrukcja i budowa lampy pozwala na energooszczędne wykorzystanie światła.

 

Projekt Delfina Petkow

Lampy LEKKIE - Płaszczka i Komar

 Formy lamp pozwalają użytkownikowi na zabawę i zmianę aranżacji światła, konstrukcje abażurów pozwalają kształtować je na różne sposoby.

 

Projekt i zdjęcia Delfina Petkow

 

 

Najnowszy projekt trzech kobiet, które mają już na swoim koncie wiele sukcesów! Kibicujemy im mocno i nie możemy się doczekać pierwszych realizacji pod szyldem Natural Born Design. 

 

Anna Szuflicka - Każdy pomysł potrafi zrealizować w 100%, nie straszne jej różne skale przedsięwzięcia. Tak samo dobrze radzi sobie z dużymi przestrzeniami jak i dopracowaniem detali. Jest zawsze na bieżąco z wydarzeniami ze świata architektury i wzornictwa. Już w trakcie studiów pracowała w dużych pracowniach architektonicznych. Od kilku lat prowadzi własną pracownię, realizuje zlecenia na projekty przestrzeni biurowych, wystawinniczych i mieszkalnych, a także meble i akcesoria.

 

Delfina Petkow - Nieustannie zbiera, analizuje i poddaje ocenie pomysły, informacje i wzorce zachowań. Burza mózgu to jej specjalność! Uważa, że warto jest myśleć krytycznie. Lubi spotykać się z ludźmi, wymieniać poglądami a czasem również prowokować. Jako projektantka chętnie uczestniczy w festiwalach, dyskusjach i konferencjach. Zajmuje się projektowaniem małych mebli, akcesoriów i grafiki użytkowej.

 

Zuza Kuczbajska - Kilka lat temu połączyła wizję z ambicją i przekuła je na biznesplan, dzięki temu realizuje nie tylko własne marzenia, ale także marzenia klientów i współpracowników. Potrafi skoordynować pracę wielu osób i uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Jest właścicielką Ślubnej Pracowni, rzecznikiem prasowym w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych a teraz również zarządza projektami i kontaktuje się z mediami dla Natural Born Design.