Trendy - MUST HAVES 2013 cz. 2

dodano: 31 grudzień, 2013

Holograficzny połysk

Znudzone metalicznym blaskiem, który obecny był w trendach od dobrych czterech sezonów, z przyjemnością powitałyśmy jego nową odmianę. Co ciekawe, pojawił się nie tylko u najbardziej prestiżowych projektantów - chętnie sięgały po niego również nasze polskie marki. My zawsze łączymy go z bielą i szarością, holograficzny połysk zdecydowanie nie lubi konkurencji.

Czarno-białe paski

Tym trendem moda weszła w 2013 rok. Dobrze, że to jedna z tych tendencji, która nigdy się nie znudzi. Do tego jest świetną alternatywą dla marynarskich prążków podczas jesienno-zimowych sezonów.

Pastele

Czy moda na pastele w wiosenno-letnich sezonach kiedyś się skończy? W tym roku modne są nawet zimą! Czekamy, aż projektanci w końcu czymś nas zaskoczą, mimo tego, że same bez pasteli nie umiemy się obejść.

Moro

Nigdy nie przepadałyśmy za moro. Ale ten trend projektanci dozowali ostrożnie, najpierw w większości kolekcji pojawił się (też nie lubiany przez nas) kolor khaki, a teraz nawet na moro patrzymy przychylniej.

Navy Blue

To jeden z naszych ulubionych kolorów. Na chwilę nawet porzuciłyśmy dla niego naszą ukochaną czerń i jeszcze bardziej doceniamy jego piękno. Granat to chyba najbardziej szlachetny z kolorów. Najbardziej lubimy go w wydaniu od Chloe - w połączeniu z bielą, szarościami i beżem.