Bloggers Zone w Gdańsku

dodano: 28 kwiecień, 2014

Bloggers Zone to inicjatywa grupy blogerek wnętrzarskich, która wspiera festiwale, wydarzenia, imprezy, warsztaty wszelkie eventy nawiązujące swoim charakterem do tematu wnętrz, architektury, dekoracji i aranżacji przestrzeni domowych i komercyjnych, designu, DIY. Skład Bloggers Zone nie jest stały i zależy od charakteru wydarzenia, w którym grupa bierze udział.

Najbliższe spotkanie Bloggers Zone na About Design odbędzie się 9-11.05.2014 w Gdańsku.

Przy współpracy z wystawcami targów About Design pięć opiniotwórczych blogerek wykorzystując kreatywność, znajomość trendów, zaprezentuje swoje umiejętności wynikające z czystej pasji. Każda z nich zaaranżuje stanowisko przygotowane specjalnie na tą okoliczność wykorzystując meble i dodatki z oferty wystawców About Design. Tym samych powstanie nowa, subiektywna przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz z wykorzystaniem prezentowanych na targach produktów. Tworzenie aranżacji odbędzie się 9 maja, na oczach publiczności. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów.

Skład:

Dagmara Jakubczak, FORelements

„FORelements to blog, który ma pokazać, że aranżacja mieszkania jest świetną zabawą i urządzaniem własnego gniazdka, nie zaś stresującym wyścigiem z trendami i modą. Pokazuję tu różne style, ciekawe przykłady projektowania użytkowego oraz staram się przekazać moją miłość do kolorów, szczególnie tych mocnych, których ludzie często się boją. A niepotrzebnie! I jeszcze jedno: kocham Meksyk i wszelkie odmiany etno oraz boho!”

Marta Cerkownik, Lost in time

Z urodzenia estetka i perfekcjonistka. Z wykształcenia prawnik. Z zamiłowania dekorator wnętrz. Swoją pasją i miłością do tego co subiektywnie-piękne dzieli się na blogu Lost in time . Największa przyjemność: móc stworzyć coś pięknego z niczego. Najważniejsza zasada: szczegóły tworzą wnętrze i świadczą o jego klasie. Źródło inspiracji i siły: podróże. Ulubiony styl: belgijski i holenderski w wydaniu klasycznym.

Anna Katarzyna Betnarska, Klik Interior

Architekt wnętrz i prawnik z wykształcenia, od 12 lat właścicielka popularnej kawiarni, blogerka. Pasjonatka dizajnu, architektury, dobrej kuchni i koni. Staram się łączyć zamiłowanie do architektury wnętrz ze swoją pracą. We wnętrzach najbardziej lubię mieszanie stylów – nowoczesność i vintage, meble z odzysku w towarzystwie designerskich dodatków od znanych projektantów. Lubię lofty i styl industrialny, ale cenię także proste wnętrza skandynawskie. W aranżacji wnętrz najchętniej wybieram wzornictwo skandynawskie, włoskie i polskie.

Ula Michalak, Interior Design Blog

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers  Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zapraszam po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jestem pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbiam meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Cenię polski design dlatego też jestem ambasadorem Łódź Design Festival.

Magda Sobula, Wnętrzarka

Od kilku lat prowadzę Pracownię Projektową zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych szczególną uwagę zwracam na indywidualizm projektowanych przestrzeni , ich oryginalny charakter i klimat. Interesuję się sztuką, a w wolnym czasie piszę bloga wnetrzarka.blogspot.com o tematyce wnętrzarskiej, na którym pokazuje to, co mnie inspiruje. Prowadzę również drugi blog domoranking.blogspot.com o profilu wnętrzarskim z naciskiem na  materiały i elementy wyposażenia wnętrza z myślą o projektantach i osobach urządzających własne lokum. Po pracy jestem mamą Julii i Andrzeja, z pasją gram w tenisa i skupuje prace młodych artystów.